Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 
Shrunke (143)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 
Miikoo (76)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 
ahamanik (75)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 
Crustie (74)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 
Silversis (57)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 
Necro (55)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 
Teex (49)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 
phea (40)
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_lcapFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_voting_barFlipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_vote_rcap 

 

 Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Flipsyde
Anonymný




Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY   Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_icon_minitimeNe október 31, 2010 4:42 pm

Postava:

* Nick postavy: Flipsyde
* Main spec + class, lvl : Blood DK, 80lvl,
* Profese: JWC, Mining
* Zkušenosti s postavou - hrajem to odkedy to vyšlo začal som na oficiálnom servery "Agamaggan" kde som hral do doby kým nevyšlo TBC, potom asi pol roka pauza a začal som na free Narnias kde sme sa z guildov ToS rozhodli prejsť na Anthoriu a tak sme aj učinili.
* Played: 45 dni +
* Link postavy na armory: amory sa neoplatí aj tak nefunguje :-D
* Zdielas s niekym acc ? nikdy som nikomu nedal heslo ani tak nespravím v dnešnej dobe sa neda veriť nikomu.

Alti

1. Info o altech: niečo nepodstatné tam je, ale to nestojí za spomenutie.

Info o mě:

* Věk: 19
* Kontakt - E-mail / ICQ : Snake145@azet.sk // 432955701
* Zájmy (nejen wow:)): hravam Futbal aktivne za Technicku univerzitu Košice
* Jak dlouho hrajete WoW, : ako dlho a kde som hrával som sa vyjadril. viď. hore
* Jaký dny se vám hodí raidovat ? : najlepšie mi to vychádza cez týždeň podvečer, keďže cez víkendy som doma z internátu a chcem si odychnuť popr. sa aj niečo poučiť.
* Používáte Ventrilo 2.1.4 a mikrofon? to je samozrejsť, bez toho to nejde
* Zvladne tvoj PC raidy a ich graficku narocnost ? nebudes sa vyhovarat pri smrti low dps atd na pc ?: to určite nie Razz

* Předchozí guildy (a důvody odchodu) ToS neskoršie spojenie s TBC, terajšie rozpadnutie ma k tomu viedlo
* Znáte někoho od nás ? : ľudí čo prešli k vám od TBC :-)
* Proč chcete jít právě do Cosmetic Wipes ? : Hlavným dôvodom je že chcem hrať s ľuďmi ktorých akotak poznám. a Váš progress je na peknej úrovni čo som počúval ľudí naookolo a taktiež bez guildy sa raidovať nedá.
Návrat hore Goto down
Ixfy

Ixfy


Poèet pøíspìvkù : 160
Join date : 13.07.2010
Age : 33

Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY   Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_icon_minitimeNe október 31, 2010 4:55 pm

BLOOD DPS znie zaujimavo za mna mas ZA
Návrat hore Goto down
phea

phea


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05.09.2010

Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY   Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_icon_minitimeNe október 31, 2010 5:01 pm

ja skor nie ako ano kedze dk je dost ale sak je to na cl
Návrat hore Goto down
witamin

witamin


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 28.09.2010
Location : Piešťany

Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY   Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_icon_minitimeNe október 31, 2010 8:40 pm

flip sry ale sme sa guildovne dohodli ze setkeho mame uz dost bereme uz len feral druidov
SRY
Návrat hore Goto down
Flipsyde
Anonymný




Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY   Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_icon_minitimeNe október 31, 2010 9:17 pm

čo už :-)
Návrat hore Goto down
Michaleus

Michaleus


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 20.09.2010

Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY   Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_icon_minitimeNe október 31, 2010 9:33 pm

Tak za to, že to bere takhle sportovně, bych mu tu šanci dal !
Návrat hore Goto down
Ixfy

Ixfy


Poèet pøíspìvkù : 160
Join date : 13.07.2010
Age : 33

Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY   Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_icon_minitimeNe október 31, 2010 9:58 pm

NEPRIJATY LOCKED
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY   Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Flipsyde 80 Blood DK NEPRIJATY
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kheled lvl 80 Blood elf mage. NEPRIJATY
» Showdaz Disco Blood Elf Priest NEPRIJATY
» Vraniak-[neprijaty]
» Sealla, blood 80lvl
» Wortexi MM Hunter NEPRIJATY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Prihlášky-
Prejdi na: