Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 
Shrunke (143)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 
Miikoo (76)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 
ahamanik (75)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 
Crustie (74)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 
Silversis (57)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 
Necro (55)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 
Teex (49)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 
phea (40)
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_lcapMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_voting_barMorgulus - prot warrior NEPRIJATY I_vote_rcap 

 

 Morgulus - prot warrior NEPRIJATY

Goto down 
+4
Nystina
Kreuston
Teex
Morgulus
8 posters
AutorSpráva
Morgulus




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 01.11.2010

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 2:08 am

Postava:

* Nick postavy, Morgulus
* Main spec + class, lvl protection, mám aj dosť slušný fury equip
* Profese: jwc, bs, eng, mining ( 4 primárne, dal som nejaké tie prachy na server) + fishing, cooking, fa všetko 450
* Zkušenosti s postavou - Pokud jste hráli na official realmech - napište kde, kdy, guild + progress: hral som len na free serveroch, Antik a potom Anthorka, skilled v protection som, progresujem rád
* Played: 212 days, 22 hours, 24 minutes...
* Link postavy na armory: http://anthoria.wowarmory.sk/char/morgulus#char
* Zdielas s niekym acc ? nie


Alti

1. Info o altech: hrám len za 1 postavu, mám pár altov vyslovene kvôli tradeskilom, hlavne 2 transmute mastrov kvoli gemom



Info o mě:

* Věk, 29
* Kontakt - E-mail / ICQ : 311066814
* Zájmy (nejen wow:)), práca, škola, priatelia
* Jak dlouho hrajete WoW, jaké postavy a kde: od patchu 1.4.x, najprv Antik, po pár wipoch som prišiel sem....
* Jaký dny se vám hodí raidovat ? : hocikedy po 18:00, som zamestnaný, v sobotu mávam od 8:00 do 14:00 školu, externe študujem výšku
* Používáte Ventrilo 2.1.4 a mikrofon? ano, mikrofón asi obmedzím, pár ľudí u vás vie prečo Smile
* Zvladne tvoj PC raidy a ich graficku narocnost ? nebudes sa vyhovarat pri smrti low dps atd na pc ? s tým by nemal byť problém, sem tam aj ja niečo pokašlem, hovorí sa tomu byť pod napätím Smile

* Předchozí guildy (a důvody odchodu): rozpad guildy Independent
* Znáte někoho od nás ? : poznám pár ľudí od vás, poväčšinou z predošlej guildy, pár ľudí ma má v zuboch čo je u vás, viem že mám svoje muchy ....
* Proč chcete jít právě do Cosmetic Wipes ? : wow beriem ako relax, ale chýba mi kvalitné pve čoho sa bez guildy nedočkám.... thx za odpovede
Návrat hore Goto down
Teex




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 11.03.2010
Age : 37
Location : Hontianske Moravce

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 2:30 am

Ako uprmine neriesim ci mas nejaku minulost atd., to mi je fuk, equip na tanka mas paradny problem je ale v tom ze mame full status warr tankov, mame minimum 3 warr tankov top gearnutych a tiez maju problem sa do raidu na TOGC 25 dostat takze nie je pre Teba jednoducho miesto, okrem toho mame kopu inych tankov samozrejme, fakt je to teraz sila co sa tyka tankovania.
Návrat hore Goto down
Morgulus




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 01.11.2010

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 2:33 am

mne nechýba togc25, rád helpnem aj s 10menmy, len ma proste baví pve a na to potrebujem guildu, u vás je dosť ľudí čo bolo v starej guilde, tak aj kvôli tomu...
Návrat hore Goto down
Kreuston

Kreuston


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 19.08.2010
Age : 34
Location : Sered

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 2:37 am

ako uprimne ani ja to nebudem riesit celu minulost lebo ju kazdy pozna, aj keby sme nemali ani 1 tank tak PROTI z principu uz len kvoli tym 4 profesiam keby nic ine
Návrat hore Goto down
Nystina

Nystina


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 04.10.2010

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 2:46 am

Kreuston

sak je dobre ze ma 4 profky.Aspon prispel na server niako aby to islo.Keby som zarabal tak tiez nieeco poslem ale som nezarabajuci student ktoriy cicia peniaze od rodicov:D
mne sa paci ked niekdo posle peniaze na server-tot vse

btw:ta sworda hnnustnaaaD:D:D
Návrat hore Goto down
Morgulus




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 01.11.2010

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 2:50 am

Tie 4 profky su pre to ze som dal prachy na server ked sa to ziadalo a pravdupovediac viac sa mi to pomstilo ako dostalo uznania za prispevok na server takze odvtedy som uz Calusarimu nic neposlal a 2 profesie navyse som si vybral pre to ze hravam iba 1 postavu odkedy sa rozbehla anthorka.

A k tomu swordu len tolko ze je lepsi ako to co som mal z naxxu 25 z Kela + je tam socket navyse Smile
Návrat hore Goto down
Kreuston

Kreuston


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 19.08.2010
Age : 34
Location : Sered

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 3:36 am

nezda sa ti to ako umele zvyhodnenie oproti ostatnym hracom mat 4 profesie?? Ja to volam addovanie. V starsej guilde kde som bol 1 clovek taktiez poslal peniaze na server a dostal nielen profesie ale aj full T7,5 gear, co bol v tej dobe uplny top gear. Preto neuznavam ani jeho gear a uz vonkoncom charakter pretoze aj u nas je kopa ludi co prispela na server a napriek tomu som nevidel equipnutie sa za noc alebo 4-profkovych jedincov.
Prispeli pretoze chceli aby sa dalo hrat nie pre vyhody.
A uz vonkoncom sa tu nebudem rozpisovat o bohorovnom chovani a momentalnom sa hrani na skromneho s ojebavanim ze by mu stacili nejake 10meny a inak bude tisko sediet a pocuvat.
Ale predsa len sa vratime k pragmatickosti a dovolim si pripomenut: Silver, Toretto, ja, Gurimojo, Prezla, Plr, velmi casto aj Kellei a najnovsie Pavan a Pitzwald plus sem tam Nkosi a Kvix a to som si neni uplne isty ci som vymenoval vsetkych. Naco je nam dalsi?
Návrat hore Goto down
Morgulus




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 01.11.2010

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 4:30 am

Nepotrebujem ojebavat ani sa hrat na skromneho, togc25 co ste boli povodne s ind som tankoval, vtedy som pexovi hovoril ze v sobotu kedy sme to chodili moc casu uz mat nebudem chodit, lebo mam posledny rok vysky, preto togc25 ani chodit nechcem, a ani si nepotrebujem dokazovat skill. Len hovorim ze pvečkovať nechcem prestať a o 1 tanka viac či menej vo vašej guilde by vám možno pomohlo zložiť ďalší 10men. Fakt na to teraz tolko času ako predtym mať nebudem...
Návrat hore Goto down
phea

phea


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05.09.2010

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 10:47 am

tak uvidi sa co povie toreto..btw nehovoril si vcera ze si davas pauzu od wow?Smile..ci to si mal pauzu len na noc?Smile
Návrat hore Goto down
Ixfy

Ixfy


Poèet pøíspìvkù : 160
Join date : 13.07.2010
Age : 33

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 10:53 am

PROTI
Návrat hore Goto down
phea

phea


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05.09.2010

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 10:54 am

Ixfy napísal:
PROTI

necakane ixffy Smile
Návrat hore Goto down
Necro

Necro


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 26.07.2010
Age : 34
Location : Snina, Slovakia

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 1:16 pm

PROTI
Návrat hore Goto down
http://www.newera.hy.cz
Toretto

Toretto


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 03.09.2010
Age : 38

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 2:34 pm

nezaujima ma nikoho minulost, nech sa stalo co sa stalo. to je absolutne fuk. ale tiez som PROTI. tankov warov mame v guilde po ... a nie len warov. tankov celkovo
Návrat hore Goto down
Ixfy

Ixfy


Poèet pøíspìvkù : 160
Join date : 13.07.2010
Age : 33

Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitimePo november 01, 2010 2:54 pm

NEPRIJATY LOCKED
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Morgulus - prot warrior NEPRIJATY Empty
OdoslaťPredmet: Re: Morgulus - prot warrior NEPRIJATY   Morgulus - prot warrior NEPRIJATY I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Morgulus - prot warrior NEPRIJATY
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prot pala lvl 80 NEPRIJATY
» Detvuska 80lvl - Prot Paladin NEPRIJATY
» Prihlaska - holy priest/ prot pala Hitmanqo [neprijaty]
» Darkhermann Fury warrior 80 NEPRIJATY
» Luciferaz warrior 80 ork PRIJATY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Prihlášky-
Prejdi na: