Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 
Shrunke (143)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 
Miikoo (76)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 
ahamanik (75)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 
Crustie (74)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 
Silversis (57)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 
Necro (55)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 
Teex (49)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 
phea (40)
Mamutoid - demo/destro lock  I_vote_lcapMamutoid - demo/destro lock  I_voting_barMamutoid - demo/destro lock  I_vote_rcap 

 

 Mamutoid - demo/destro lock

Goto down 
AutorSpráva
Mamutoid




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10.12.2010

Mamutoid - demo/destro lock  Empty
OdoslaťPredmet: Mamutoid - demo/destro lock    Mamutoid - demo/destro lock  I_icon_minitimePi december 10, 2010 11:32 pm

Postava

*Nick postavy : Mamutoid
*Main spec + class, lvl : demo/destro warlock , 80 lvl
*Profese : mining,enginering
*Zkušenosti s postavou - tak warlocka hrám od kedy som na anthorií približne 2 roky cca predtym boli samozrejme aj ine realmy Smile progress togc25
*Played : 22dni 22 hod
*Link postavy na armory : http://anthoria.wowarmory.sk/char/mamutoid#char
*Zdielas s niekym acc : Nie

*Alti : mám začínajúceho 19lvl enha shaman ktore hrám ked sa nudím Smile


*Info o mne :

*Věk : 18
*Kontakt - E-mail / ICQ : skype- mr.vrabec, mr.vrabec@gmail.com icq moc nepoužívam
*Zájmy (nejen wow:)) : popri škole hrám súťažne floorbal
*Jak dlouho hrajete WoW, jaké postavy a kde : dokopy je to asi 4 roky prve 2 roky na czechfun serveru (blizz 1x xp rate ) - warrior, skončili to wipom a potom už tieto posledné roky trávim na anthorií s týmto mojím warlockom
*Jaký dny se vám hodí raidovat ? : viem sa prispôsobiť raidom väčšinou len pondelok a v stredu mám tréningy tak vtedy to nieje moc ideálne ale viacmenej len stredu nemôžem lebo v pondelok mám skoro treningy tak večer je čas
* Používáte Ventrilo 2.1.4 a mikrofon? Samozrejmosť nie len pri wowko ale aj pri iných hrách Smile
* Zvladne tvoj PC raidy a ich graficku narocnost ? nebudes sa vyhovarat pri smrti low dps atd na pc ? Vôbec dostal som nový noťas a všetko na plno ide krásne okolo 50++ fps

* Předchozí guildy (a důvody odchodu) : predošle guildy The Illumination - dôvod odchodu nedávali vôbec togc10 togc 25, ďalej Brave Hearts - dôvod odchodu rozpad guildy
* Znáte někoho od nás ? : Viacmenej nie len z videnia pár ludi Smile Dúfam že spoznám Smile
* Proč chcete jít právě do Cosmetic Wipes ? : Máte dobrý kolektív viete sa dohodnúť, pohode ludia Smile pekne clear dungeony Smile

Ďakujem za čas ktorý ste si vyhradili na prečítanie mojej prihlášky a dúfam že sa bude páčiť a uvidíme sa Ingame Smile
Návrat hore Goto down
 
Mamutoid - demo/destro lock
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vacice - demo/destro lock NEPRIJATY
» DivineAsHell Destro lock (80)
» Zizizaza Destro lock 80 lvl
» Darkguard / destro lock
» Rookie, destro lock 80 PRIJATY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Prihlášky-
Prejdi na: