Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 
Shrunke (143)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 
Miikoo (76)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 
ahamanik (75)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 
Crustie (74)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 
Silversis (57)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 
Necro (55)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 
Teex (49)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 
phea (40)
Druid 80 balance I_vote_lcapDruid 80 balance I_voting_barDruid 80 balance I_vote_rcap 

 

 Druid 80 balance

Goto down 
AutorSpráva
Maxim




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 13.12.2010

Druid 80 balance Empty
OdoslaťPredmet: Druid 80 balance   Druid 80 balance I_icon_minitimeUt december 14, 2010 12:26 am

Postava:Druid lvl 80 Balance/zberám feral eq

* Nick postavy: Apotheosis
* Main spec + class, lvl: Balance druid 80
* Profese LW/SKIN 442/450
* Zkušenosti s postavou - Pokud jste hráli na official realmech - napište kde, kdy, guild + progress.:skusenosťi mám na ofi som zaťial nebol ... nax/uld/onyx/toc odbehnae 10/25 !! taktiky poznam
* Played:29 day
* Link postavy na armory:http://anthoria.wowarmory.sk/char/apotheosis#char
* Zdielas s niekym acc ? :nie
Alti

1. Info o altech:Maxim Lvl 80 hunter Mspec MM eng/ming 450/450
armory:http://anthoria.wowarmory.sk/char/Maxim#char

Info o mě:

* Věk:17
* Kontakt - E-mail / ICQ :a.young@centrum.sk
* Zájmy (nejen wow:)):futbal posilovaňie.. ale hlaňe wow !!!!
* Jak dlouho hrajete WoW, jaké postavy a kde:Na anthorii som žačal hrať hral som tu este ked bolo tbc... potom som prešiel.. na funko nebudem (defender) tam som bol dlho ..potom som sa vratil naspať na anthoriu
* Jaký dny se vám hodí raidovat ? :cas ak pridme zo školy 15:30 som k dispozicii az do kedy bude treba a dni sa prisposobim okrem piatku mozem vzdy
* Používáte Ventrilo 2.1.4 a mikrofon?:jasne pouzivam aj mikrak
* Zvladne tvoj PC raidy a ich graficku narocnost ? nebudes sa vyhovarat pri smrti low dps atd na pc ?:stímto nemám problem ... pc mám dobrý

* Předchozí guildy (a důvody odchodu):AW.. nebolo to ono...
* Znáte někoho od nás ? :zaťial nie... ale chcel by som
* Proč chcete jít právě do Cosmetic Wipes ? :počul som o vás same dobré báje... a mal som možnosť vidieť ingame ludi z vašej gildy...
Návrat hore Goto down
fds
Anonymný




Druid 80 balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Druid 80 balance   Druid 80 balance I_icon_minitimeSt december 15, 2010 9:07 am

cus prepis prihlasku na to je nas aktualny web
Návrat hore Goto down
FOT
Anonymný




Druid 80 balance Empty
OdoslaťPredmet: s   Druid 80 balance I_icon_minitimeSt december 15, 2010 9:08 am

to je nas new web tam napis prihlasku
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Druid 80 balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Druid 80 balance   Druid 80 balance I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Druid 80 balance
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» druid resto NEPRIJATY
» Nez, feral druid , 80 lvl
» Xpose,Druid,80
» Balares-druid PRIJATY
» Hoof druid PRIJATY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Prihlášky-
Prejdi na: