Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 
Shrunke (143)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 
Miikoo (76)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 
ahamanik (75)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 
Crustie (74)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 
Silversis (57)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 
Necro (55)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 
Teex (49)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 
phea (40)
tpo,fury warrior,80 I_vote_lcaptpo,fury warrior,80 I_voting_bartpo,fury warrior,80 I_vote_rcap 

 

 tpo,fury warrior,80

Goto down 
AutorSpráva
tpoo
Anonymný




tpo,fury warrior,80 Empty
OdoslaťPredmet: tpo,fury warrior,80   tpo,fury warrior,80 I_icon_minitimeNe december 26, 2010 6:59 pm

Postava:

* Nick postavy,-tpo
* Main spec + class, lvl-fury warrior 80
* Profese-mininj, jwc
* Zkušenosti s postavou - drakthul 80 warrior progresovali sme tam s guildou dark night ulduar a dali sme prvych 5 bossov potom som prestal hrat,narnias 80 warrior tam je len naxx os a EOE zatial len
* Played- 38 days
* Link postavy na armory:
ta armory je asi dojebana
* Zdielas s niekym acc ? nie


Alti

1. Info o altech

66 paladin Naiken

Info o mě:

* Věk,-18
* Kontakt - E-mail / ICQ : icq-490 492 778, email-matusko92@gmail.com,fb-matus holik
* Zájmy (nejen wow:)),- chodim na thajsky box cize aktivne sportujem
* Jak dlouho hrajete WoW, jaké postavy a kde- wow hram 4 roky,drakthul warrior,anthoria warrior,narnias warrior
* Jaký dny se vám hodí raidovat ? : kazdy den vecer okrem piatku a soboty
* Používáte Ventrilo 2.1.4 a mikrofon? ano
* Zvladne tvoj PC raidy a ich graficku narocnost ? nebudes sa vyhovarat pri smrti low dps atd na pc ? ano zvladne nebudem sa vyhovarat na slaby pc


* Předchozí guildy (a důvody odchodu): bol som u vas ale nebol som tu par mesiacov a ked som sa logol bol som bez guildy
* Znáte někoho od nás ? :cholerusa,shrunkeho,crustieho napr
* Proč chcete jít právě do Cosmetic Wipes ? : ako som uz spominal bol som tu a pacilo sa mi to tu
Návrat hore Goto down
 
tpo,fury warrior,80
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nino - Fury Warrior
» Gerss 80 LVL Fury Warrior [nepřijat]
» Kreuston. warrior 80, protection/fury
» Darkhermann Fury warrior 80 NEPRIJATY
» Tarfar - Fury warrior PRIJATY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Prihlášky-
Prejdi na: