Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 
Shrunke (143)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 
Miikoo (76)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 
ahamanik (75)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 
Crustie (74)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 
Silversis (57)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 
Necro (55)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 
Teex (49)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 
phea (40)
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_lcapPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_voting_barPostrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_vote_rcap 

 

 Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali

Goto down 
+12
Missflower (goroseregon)
Koalista
Iumpa Tu Odelschwanck
Blackkil
Yatem
ahamanik
Sofodin
Shrunke
Crustie
Rouq
Cholerus
Miikoo
16 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Miikoo
Class Leader of Warlocks
Miikoo


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07.03.2010
Age : 37

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeŠt apríl 22, 2010 8:12 pm

Priestor kde su zvečnené posty nasich fanusikov typu Naarl skill z ofiku co se ti logne pred drzkou za kungena , ty lamo pochcana ! lebo jenom on ma skilly z ofiku a pokud daju ignise tak budou nejlepsi guilda na anthorii !! a tebe kdyby stretol na ulici , tak by ti dal nozik do krku


Naposledy upravil Miikoo dňa Pi apríl 23, 2010 2:02 am, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
https://cosmetic-wipes.forumczech.com
Cholerus
Guild Master
Cholerus


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 10.03.2010
Age : 34

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: tak todle je totalni pravda   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeŠt apríl 22, 2010 8:49 pm

Topic: "tak todle je totalni pravda"
Autor: Omniknig

Postřeh:
Hele za A miiko ty ten tvuj gear atd to je katastrofalni todle to sem este nevidel cela vase Guilda je zber noobu deti a píča lidí!
hrajete si na nějaký professory ako by islo o vela peniazí a nebo o hocičo uvedomte sa debilkove ze nejste na ofiku a nikdy nebudete pac ste lamy a hrajete na anthorii xD mas spatne talenty gemy a vsechno okolo ty by si mohl tak jit do Independent ze mage moonsters lamama a to vy vsichni co tam jste
Návrat hore Goto down
Omniknig
Anonymný




Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: re miiko   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimePi apríl 23, 2010 12:29 pm

Jsi opravdu ubohe dite ze na to vubec reagujes co sem pletes naarla ? To je co zas? Jen reknu jedno myslim ze se nepletou Guildy To be continued Independent Ancient Warrior Six feet Under New Era Brave Hearts Tyto Guildy o vas prohlasili ze kradete lidi z ostatnich G takze asi takle u vas v g nemate nic jen lidi z jinych g protoze si hrajete jako by ste byly na ofiku xD
Tak tam dete kdyz ste takove skilly a kungena sem prosimte vubec neplet kungen je sved a hrac menem naarl zanej akorat pul roku hral este driv nez to byl ten sved. A u vas hrac menem Roque nebo co to je za lamske dite at prosimte nepise nesmysly ve hre hracum z guildy Fatal Error a Vesmirne Pindy dyt ste trapny kolik vam proboha je ze na to vubec reagujes.... Sory chlape ale je to dost Ubohy delat takovydle topiky.
Jinak co jsem slysel nejste moc blahy na ty vase postupy dkp a toceni lidi v M raidu takze prosim o ignore a dejte pokoj protoze nemate moc dobrou hlavu na tyto hadky. Dekuji Mcafee
Návrat hore Goto down
Rouq

Rouq


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 21.04.2010
Age : 33

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimePi apríl 23, 2010 12:50 pm

kradnutie ľudí z G ? nemyslím si že by tu niekto bol nasilu držaný s nožom na krku a vyhrážkou ak leavne tak mu vypália barák, každý sem išiel dobrovolne ... a z kade inokade ak nie z inej guildy ? to je proste kolobeh života zmier sa s tým.... ku kungenovi sa vyjadrovať nebudem myslím že každý vieme svoje ale rád by som sa vyjadril k hráčovi menom Roque kedže predpokladam ze to budem ja. sice mozem byt lamske dieta ale stale budem mat viac rozumu ako ty, ty trotl, sa uvdom čo píšeš. guilda fatal error ? WTF ? taká ani neexistuje a vesmirne pindy su pokial viem alicka guilda a ja nemam VIP tak im tazko mozem nieco pisat. dovi dopo
Návrat hore Goto down
Crustie
Class Leader of Hunters
Crustie


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 10.03.2010

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimePi apríl 23, 2010 2:54 pm

naarl ma svoj vlastny svet....on podla mna fakt veri tomu co vravi....ale bohuzial sa prenho asi nenaslo miesto v pomocnej skole...
Návrat hore Goto down
Shrunke
Class Leader of Druids
Shrunke


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 10.03.2010
Age : 33
Location : Ba

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimePi apríl 23, 2010 2:57 pm

ok for all : trosku to tu ukludnite, omniknight je mi jasne ze si naarl ...
za prve : v zivote sme nikoho netlacili do guildy nasilu cez whispy /nieco ( priznavam sa ja shrunke ked som zhanal maga do UD raid 2 som whispol par kvalitnym hracom .... z vlastnej iniciativy [ ps ani jedneho som nakoniec nevzal ] ) ludia si sem dobrovolne davaju prihlasky pretoze mame lfg macro niektori ...
za druhe: kungena nikdy v zivote nehral cech ...
za tretie: dkp system a system striedania funguje aj na offi takze STFU and GTFO
za stvrte: tymto co pises a ako reagujes na VT robis zle meno len sebe a guilde kde si, sorry mal som ine mienky po tom rozhovore na VT kde si sa spraval ako clovek, bohuzial toto jednanie mi tak nepripada ...
Návrat hore Goto down
Sofodin

Sofodin


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 16.03.2010
Age : 33

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimePi apríl 23, 2010 8:39 pm

Co si predstavujes pod pojmom kradnutie ludi Very Happy ?....je to docela smiesne nie? Ja nie som Derren Brown ani ziadny woodoo saman z pralesa ktory vie manipulovat ludmi ako s babkami.Kazdy clovek sa vie, pokial neni retardovany rozhodovat sam za seba ...teda v pocitacovej hre urcite Very Happy ... dokaze to aj moj 12 rocny brat ktory tiez hrava na anthorii.Cim myslis ze to asi teda bude ze si k nam ludia podavaju prihlasky hmm? Neni to len o tom macre co sa spamujeme na lfg .... hlavnu ulohu hra reputacia gildy, asi sa o nas hovori v dobrom svetle nemyslis? ...uz to asi pomalicky zacinas chapat az taky sprosty niesi hadam... tak sa uz konecne prosim prebud z tej straslivej nocnej mory asi ti to uz prerasta hlavou, mal by si si dat pauzu alebo sa na to vykaslat uplne.A este aby som nezabudol u nas ma kazdy pravo povedat svoj nazor nevladneme diktaturou ako v jednej nemenovanej rozpadnutej gilde... tu naozaj nikto nikomu nedrzi nozik pri hrdle s tym ze ho zareze ... Dkp system je vec ktoru si nezmyslel jeden clovek ked sa rano vysral po dobrej kavicke a cigaretke na tom sme sa dohodli viaceri,komu sa to nepaci moze odist a cakacka ma tiez vela vyhod ktore ti ale tvoja inteligencia asi nemoze prezradit skus nad tym porozmyslat.
Návrat hore Goto down
ahamanik

ahamanik


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 10.03.2010
Age : 33
Location : AG city

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimePi apríl 23, 2010 11:07 pm

souhlasim se sofem , pravda je ze se o cosmetic wipes rika ze sou to lamy atd. ae pak taky dost lidi pozna skutecnost (: ... co se tyce kradeni lidi , tak kazdej si sem dava tu prihlasku dobrovolne, a stejne tak jako nekdy z jine guildy odejdou lidi , tak taky od nás obcas odchází (: . strida na raidech : proste se vetsinou sejde treba 30lidi na 25tku , tak i presto ze bys tam chtel vsechny se vas tam vejde jen 25, vetsinou to byva ze se lidi domluvi , kdyz nekdo nic nepotrebuje z nakyho bosse , pak se zas prohodi.... a kdo s tim ma naky problem tak muze odejit, nikdo tady nikoho nedrzi....
Návrat hore Goto down
Yatem

Yatem


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10.03.2010

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeSo apríl 24, 2010 11:31 am

darmo mu to tu vypisujete ten jeho maly mysaci mozog to nedokaze vsetko spracovat.On ma vlastnu pravdu (ved je to ,,skill z ofiku ") a nic ine nedokaze priznat.A toto jeho vypisovanie urazanie ponizovanie iba dokazuje aky je to blbecek a lama po jeho...
Návrat hore Goto down
Miikoo
Class Leader of Warlocks
Miikoo


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07.03.2010
Age : 37

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeSo apríl 24, 2010 5:22 pm

naarl co si budeme klamat. ty si ten najhorsi pripad co moze pocitacova hra z cloveka spravit. ale v tvojom pripade je mozne ze to stebou rodicia vzdali uz v predskolskom veku. by som sa im ani nedivil, ja by som ta dal rovno do decaku. aby som to zhrnul,,, ved ty si proste uplny kokot Very Happy
Návrat hore Goto down
https://cosmetic-wipes.forumczech.com
Blackkil




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 27.03.2010

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeSo apríl 24, 2010 8:35 pm

"Guildy To be continued Independent Ancient Warrior Six feet Under New Era Brave Hearts Tyto Guildy o vas prohlasili ze kradete lidi z ostatnich G"

Pokial dobre viem u nas sa nic take nepovedalo pls tochto cloveka pre dobre meno nasej guildy neberte vazne Smile, asi to nema v hlave vporiadku a urcite nie podlozene dokazmi...
Návrat hore Goto down
Iumpa Tu Odelschwanck

Iumpa Tu Odelschwanck


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 13.03.2010

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeSo apríl 24, 2010 11:04 pm

Jediny dukazy co ma jsou :papiry na to ze je to totalni magor Very Happy a ze ma svuj svet ,nic vic nic min ....
Návrat hore Goto down
Koalista

Koalista


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 10.03.2010
Age : 26

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeNe apríl 25, 2010 9:47 am

Takhle kritizovat Kungena Rolling Eyes to se nebojíte že vám podřeže krk nebo logne před ksychtem a zabije vás? Laughing
Návrat hore Goto down
Omniknig
Anonymný




Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: omfg?   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeNe apríl 25, 2010 11:26 am

naarl fakt nejsem a prosimte na anthorii ja hraju trosku dele vim o kom je rec docela skill chlapec ale vy ste nooby Cum na Miiko co to je to je lock ? proboha spamatuj se vy si myslite ze kdyz se pustite jako guilda do jednoho hrace ze vam to prida skill ? dyt ste ubohy free nooby lol.
Sofodin katastrofa
Miiko Katastrofa
Nekteri hraci tam sou ok ale tuty lidi co tvrdi uplny nesmysly to je moc
Návrat hore Goto down
Yatem

Yatem


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10.03.2010

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeNe apríl 25, 2010 11:46 am

hrozne co s ludmi urobi wowko mozno boli aj normalni a aky su teraz niektori jebnuty Smile
Návrat hore Goto down
Miikoo
Class Leader of Warlocks
Miikoo


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07.03.2010
Age : 37

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeNe apríl 25, 2010 12:12 pm

naarl... ty asi fakt veris vlastnym srackam co vypustis z tej primitivnej papule. chod sa vysrat z okna ty dement ako si vravel ze to robis cez tvoje fail raidy a neotravuj tu normalnych ludi. ty sa mozes porovnavat akurat tak s 13rocnymi borcami, co hraju bez monitora a klavesnice, to je tvoja kategoria ako skillom tak rozumom. ty "skyll" z ofiku, ktory si tiez videl akurat tak vo vyklade, ked ta rodicia zobrali von vyvencit. a o tom ze niesi narl mozes rozpravat svojim prijebanym virtualnym kamaratom co ti to vsetko zeru. pochybujem ze na svete existuje taky kreten co ma tie iste gramaticke chyby , rozprava stale dookola ako kradneme ludi a striedame , a ako ceresnicku na torte si napise ze "naarl je docela skilla" Very Happy:D:D ako som napisal, si uplny kokot
Návrat hore Goto down
https://cosmetic-wipes.forumczech.com
Crustie
Class Leader of Hunters
Crustie


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 10.03.2010

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeNe apríl 25, 2010 1:55 pm

lol Very Happy naarl ty si fakt kokot Very Happy:D:D....s teba musia mat rodicia radost Very Happy...dufam ze si po nich tu poruchu nezdedil...mozno ked si sa narodil akurat padal na zem kryptonyt a to z teba spravilo takeho debila ale bohvie Very Happy:D
no hop nemozem tolko vypysovat idem zobrat velke vrece a hybajho kradnut ludi z inych guild Very Happy

ps: 2 blackkil ....da sa tento chlapik vobec brat vazne ? Smile
Návrat hore Goto down
Miikoo
Class Leader of Warlocks
Miikoo


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07.03.2010
Age : 37

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeNe apríl 25, 2010 3:01 pm

ked sa narodil tak ho doktor nosil po nemocnici na lopate, lebo nevedel ci je to dieta ci hovno
Návrat hore Goto down
https://cosmetic-wipes.forumczech.com
Yatem

Yatem


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 10.03.2010

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeNe apríl 25, 2010 5:10 pm

Miikoo napísal:
ked sa narodil tak ho doktor nosil po nemocnici na lopate, lebo nevedel ci je to dieta ci hovno
a sa divis ved po narodeni mu jebol na zem a dopadol priamo na hlavu ved to je jasne :Dpre mna je to hovno v tele dietata Smile
Návrat hore Goto down
Missflower (goroseregon)

Missflower (goroseregon)


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 10.03.2010
Age : 36
Location : Dresden

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeUt apríl 27, 2010 12:09 am

Omniknig napísal:
naarl fakt nejsem a prosimte na anthorii ja hraju trosku dele vim o kom je rec docela skill chlapec ale vy ste nooby Cum na Miiko co to je to je lock ? proboha spamatuj se vy si myslite ze kdyz se pustite jako guilda do jednoho hrace ze vam to prida skill ? dyt ste ubohy free nooby lol.
Sofodin katastrofa
Miiko Katastrofa
Nekteri hraci tam sou ok ale tuty lidi co tvrdi uplny nesmysly to je moc

co to je za brainless typka ? ani dick nema aby nam sdelil sve skvele jmeno
Návrat hore Goto down
Shrunke
Class Leader of Druids
Shrunke


Poèet pøíspìvkù : 143
Join date : 10.03.2010
Age : 33
Location : Ba

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeUt apríl 27, 2010 7:33 am

tak priamo naarl mi povedal ze omniknight je argolus : teda tag ci reliant ( neviem presne ktory, menoval oboch ), je to jeho ucen z offiku
Návrat hore Goto down
ahamanik

ahamanik


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 10.03.2010
Age : 33
Location : AG city

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeSt apríl 28, 2010 5:59 pm

no týýýýýýýýýýý vole , tady to uačina bejt samej ''skill'' z ofiku Very Happy
Návrat hore Goto down
Miikoo
Class Leader of Warlocks
Miikoo


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 07.03.2010
Age : 37

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeSo máj 01, 2010 3:46 pm

wow na ofiku su taki ludia ako naarl ? teraz ma to tam dost laka
Návrat hore Goto down
https://cosmetic-wipes.forumczech.com
Arnak
Class Leader of Shamans
Arnak


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 11.03.2010

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimeSo máj 01, 2010 6:03 pm

potvrdzujem ze som este ziadneho takeho tupana ako Naarl na offiku nestretol...aj ked jeden nemal daleko Very Happy
Návrat hore Goto down
Enforcer

Enforcer


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22.03.2010

Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitimePo máj 03, 2010 9:20 pm

samozrejme nevim kdo to je, ale tag i reliant jsou slovaci a chovaji se docela pratelsky, netipoval bych to ani na jednoho z nich, je to nakej lofas z protektoratu, kterej pobral skill leda od velkyho hovna naarla, pricemz 1000 ecek dam za to, ze to je naarl osobne Very Happy, je mi lito jedne veci, co ty muzes dokazat v normal zivote kamo Very Happy, nemam rad lidi bez mozku sry Sad

jinak nazyvat tady lidi lamama, no nevim, mozna nemusi vedet hrat pvp, ale aspon dostal trosku rozumu a vychovani Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali Empty
OdoslaťPredmet: Re: Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali   Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Postrehy ludi , co sa do Cosmetic Wipes nedostali
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» TATO STRANKA UZ NIE JE OFICIALNYM WEBOM COSMETIC WIPES

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Prihlášky-
Prejdi na: