Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 
Shrunke (143)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 
Miikoo (76)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 
ahamanik (75)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 
Crustie (74)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 
Silversis (57)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 
Necro (55)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 
Teex (49)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 
phea (40)
Arcane PVE spec I_vote_lcapArcane PVE spec I_voting_barArcane PVE spec I_vote_rcap 

 

 Arcane PVE spec

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Necro

Necro


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 26.07.2010
Age : 34
Location : Snina, Slovakia

Arcane PVE spec Empty
OdoslaťPredmet: Arcane PVE spec   Arcane PVE spec I_icon_minitimeUt september 21, 2010 11:22 am

ARCANE (TTW+Slow)
57/3/11

Talenty
Zaklad spociva mat target neustale v Slowe, pricom sa spoliehame na zvyseny DMG z Torment the Weak 12 %

Major glyph: Molten Armor, Mana Gem, Arcane Missiles
Minor glyph: Arcane Intellect, Slow Fall, Fire Ward

Rotacia: Slow -->3 az 4 stack Arcane Blast --> Arcane Missiles alebo Arcane Barrage podla zapnuteho/vypnuteho Missile Barrage.


ARCANE (No TTW+Slow)
57/3/11

Talenty
Alternativa bez pouzitia Slow efektu.

Major glyph: Molten Armor, Mana Gem, Arcane Missiles
Minor glyph: Arcane Intellect, Slow Fall, Fire Ward

Rotacia: Rovnaka ako v prvom builde.
Návrat hore Goto down
http://www.newera.hy.cz
Aqophis

Aqophis


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29.05.2010
Age : 34
Location : TV/KE SR

Arcane PVE spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arcane PVE spec   Arcane PVE spec I_icon_minitimePi október 08, 2010 4:27 am

popravde,neviem ako to funguje na anthorke,ale do slowed/snared effektu by sa mali pocitat aj rozne dotky od inych class,tym padom na bossovi netreba drzat slow. aspon z toho som vychadzal pri robeni svojho buildu.mylim sa?
Návrat hore Goto down
Necro

Necro


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 26.07.2010
Age : 34
Location : Snina, Slovakia

Arcane PVE spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arcane PVE spec   Arcane PVE spec I_icon_minitimePi október 08, 2010 10:22 am

nvm ono sa to blbo zistuje ktore snared effekty idu na ktorom bossvi a ktore nie, napr poisony a effekty od hunta, viem ze slow fixli tak aspon nieco ide na 100%, ten jeden bodik v talentoch nezabije, a obcas to zachrani zivot :-D
Z vlastnych pozorovani sa mi zda ze pri nahodenom slowe davam vacsi dmg, zase na druhu stranu sa mi nepozdava ze to znizuje cast targetu, i ked vraveli ze je to fixed.
Návrat hore Goto down
http://www.newera.hy.cz
Curson/Regicida

Curson/Regicida


Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 11.03.2010
Age : 34
Location : Prague

Arcane PVE spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arcane PVE spec   Arcane PVE spec I_icon_minitimePi október 08, 2010 11:33 am

Necro napísal:
nvm ono sa to blbo zistuje ktore snared effekty idu na ktorom bossvi a ktore nie, napr poisony a effekty od hunta, viem ze slow fixli tak aspon nieco ide na 100%, ten jeden bodik v talentoch nezabije, a obcas to zachrani zivot :-D
Z vlastnych pozorovani sa mi zda ze pri nahodenom slowe davam vacsi dmg, zase na druhu stranu sa mi nepozdava ze to znizuje cast targetu, i ked vraveli ze je to fixed.
ma to fungovat tak ze to ma snizovat cast tebe sameho, tedy castera na ukor toho ze ma target movement slow
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arcane PVE spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arcane PVE spec   Arcane PVE spec I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Arcane PVE spec
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» PVP unholy , my power spec
» Skyrider *Druid* (all spec) [neprijaty]
» arcane talents
» Arcane Mage [prijaty]
» Arcane mage [prijat]

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Mage-
Prejdi na: