Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 
Shrunke (143)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 
Miikoo (76)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 
ahamanik (75)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 
Crustie (74)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 
Silversis (57)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 
Necro (55)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 
Teex (49)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 
phea (40)
MM hunter návod TOC I_vote_lcapMM hunter návod TOC I_voting_barMM hunter návod TOC I_vote_rcap 

 

 MM hunter návod TOC

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Teex




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 11.03.2010
Age : 37
Location : Hontianske Moravce

MM hunter návod TOC Empty
OdoslaťPredmet: MM hunter návod TOC   MM hunter návod TOC I_icon_minitimeŠt október 07, 2010 2:16 pm

Rozhodol som sa napísať návod pre MM huntera do TOC špeciálne pre anthoriu, nie je to presne tak ako by to malo ísť na offiku takže niektoré veci sú odlišné a neaplikovateľné na offiku a takisto na offiku by to bolo trochu inak.
Úvod
Takže môj návod bude obsahovať témy ako:
I.Staty
II. Gemy a enchanty
III. Talenty a Glyphy
IV. Rotácia striel
V. Buffy
VI. Macrá
VII. Addony

I. Staty
Takže prvý a najdôležitejší stat je hit cap proste treba dosiahnuť buď z gearu alebo pomocou focused aim aspoň 9 percent aby ste nemissovali, viem, že to má byť na offiku 8, ale toto je anthoria a mal som 8.4 hit a missoval som takže aspoň 9 percent. Na anthorke bol hit vžy trochu dodrbaný. Po dosiahnutí hit capu je jediná možnosť gemovania a to je agilita, všade +20 agi gem len do hedky +10 all stats a 21 agi a +3 crit rating meta gem, all stats na to aby aktivoval metáč, btw nefunguje ten +3 crit ale agi funguje lepšie ako AP, takže tak. Väčšina MM huntrov čumí na staty ICC huntrov na offiku a ako idú arpen takže takto, gemovať arpen kým nemáte 800 passive arpen z gearu je fail, toto číslo sa dá dosiahnuť jedine s gearom z TOGC 10, TOC 25 a TOGC 25 + craft a je to všetko neuveriteľne náročné skombinovať a až potom pregemovať všetko na +20 arpen a ťahať to čo najbližšie k 100 percent armor pene, zatiaľ stačí agilita a tá funguje naozaj perfektne. Doplnkové staty sú Attack power, Crit rating, Intellect, a až niekde nakonci úplne nepodstatný haste ktorý je iba doplnok a kedže používa improved aspect of hawk a to nám pridáva haste + sa na nás vzťahuje windfurry totem a Improved Icy talons haste máme viac ako potrebujeme.

II. Gemy a Enchanty
Takže všade + 20 agi, metáč +21 agi a 3 crit a jeden +10 allstats ako gemy.
Enchanty: hedka - +50 AP a 20 crit za repku
Back - + 22 agi alebo +23 agi z engu
Shouldre - +40 AP a 15 crit za hodir exa alebo +120 AP a 15 crit za inscript
Chest- + 10 stats
Wrist- +50 AP alebo +130 AP z LW
Handy - + 20 Agi
Waist – diera z BS a 20 agi gem
Legy - +75 AP a 22 crit
Boots - + 16 agi
Ringy - + 40 AP enchanting
Main weapon 2H- +110 AP
Main weapon 1H – 2x 65 AP
Ranged weapon - +40 crit

III. Talenty a Glyphy
Moje talenty na MM sú špecifické a nehodiace sa na offik ale na anthoriu sedia, tu je link
http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=3&tal=502012010000000000000000000253050012300132331352313510300000000000000000000000000
Vypustil som improved tracking lebo na anthorii nikdy nešiel a survival insticts lebo +crit do steady je málo kedže arcane a explo nepoužívame v MM. Inak strený build je klasický a BM build som upravil aby som mal Aspect mastery pre väčšie AP z aspectu a ak som nutený cucať manu pomocou viperu, aby som daval väčší dmg.
Glyphy – Kill shot – jednoznačne, čím viac killshotov tým rýchlejšie padne boss a vyššie dps
Steady shot – kedže v MM dávame oveľa viac steady shotov ako v surve
Serpent sting – s prvým t9 bonusom imba glyph pre väčšie crity a + je že čím väčší dmg serpent stingom tým aj väčší dmg chimera-shot serpentom
To sú 3 povinné major glyphy.
Minor glyhpy – feign death, mend pet a revive pet iné v pve sa ani nedajú použiť

IV. Rotácia
Fight vždy začíname nahodením missdirection na main tanka a potom nahdíme hunters mark na bossa. Následne prvý shot je serpent sting, ktorý už nemusíme viac refreshovať ak ideme len dmg bossa ak ideme addy ako napr. snobolda tiež je prvý serpent a potom hneď chiméra shot, následne keď sa vrátime k bossovi treba si všimnúť či máme serpent stále na ňom ak nie refresh. Takže potom ide chiméra shot a následne hneď aimed shot, kým nám bežia cooldowny rotujeme stále steady shoty, žiadne arcane shoty sú to slabé shoty a zbytočne nám spúšťajú GC viac dáme steady shotmi. Samostatná kategória je silnecing shot ktorý nespúšťa Global cooldown takže by mal byť na bossovi stále. Treba si ho namakrovať pod hociktorý shot aby sa spúšťal automaticky po cooldowne. Ak má boss pod 20 percent nasleduje Kill shot čo je neuveriteľný boost do DPS, musí byť stále na cooldowne a má najvyššiu prioritu crity dokážu byť cez 15k čo je fakt imba.

V. Buffy
Vždy majte na sebe všetky buffy v raide aké môžete mať top je základ pre dps netreba nič podceňovať, primárna úloha huntra je dmg a ten môžete dať len keď ste full buffed, každý AP pomôže a to isté aj agilita.
Takze buffy čo nám pomáhajú su – BOK – 10 percent stats
BOM/AP shout – 550 AP
BOW/Mana spring totem – mana regen
Agility totem – 155 agil
Horn po toteme – 155 agil
Packa – 51 stats
Intelect – 60 intel
Windfury totem/ Icy talons – 16-20 percent haste
Jedlo – 40 agility
Flask – endless rage – 180 AP
Scroll – agility 30
Trueshot aura – 10 percent AP najlepšie ak je v raide enha shaman alebo blood DK staknúť si ich aura +10 percent + 10 percent trueshot aura
Toto sú best buffy ktoré môžete mať na sebe, nerátam buffy ktoré dávajú classy automaticky pasívne to si nemusíte striehnuť nabehne to samé.

VI. Macrá
Pve makrá na dmg, prvé je povinné mať a spúšťať väčšinou na začiatku fightu aby stihli cooldowny znovu uprostred nabehnúť



Takže dmg makro:
/cast blood fury(iba orc)
/cast rapid fire
/cast Berserking(iba troll)
/cast kill command
/cast Call of the Wild
/use 15(ak máte use trinket prvý)
/use 16(ak máte use trinket druhý)
Po tomto všetko treba použiť readiness a spustiť makro opäť


Makro na silencing shot:
/cast chimera shot
/cast silencing shot
/cast kill command

Nespúšťajú GC ani silencing ani kill command takže takto sa dajú namakrovať pod každý shot aby boli stále na cooldowne


Meele makro
/cast Raptor Strike
/cast Mongoose Bite
Missdirection

#showtooltip
/cast [@focus,help][help][@pet,exists] Misdirection

VII. Addony

Deadly boss mode – jednoznačne povinný pre každého pve hunta bez toho ani raid nechodte
Quartz – sledovanie cast barov
OmniCC – pefektný addon ktorý ukazuje cooldowny v sekundách niečo imba na sledovanie cooldownov
Omen Threat Meter – sledovanie agra
Recount – dmg meter
Návrat hore Goto down
Ixfy

Ixfy


Poèet pøíspìvkù : 160
Join date : 13.07.2010
Age : 33

MM hunter návod TOC Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM hunter návod TOC   MM hunter návod TOC I_icon_minitimeŠt október 07, 2010 5:31 pm

pekne rozpisane lubi sa mi to
Návrat hore Goto down
Teex




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 11.03.2010
Age : 37
Location : Hontianske Moravce

MM hunter návod TOC Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM hunter návod TOC   MM hunter návod TOC I_icon_minitimeŠt október 07, 2010 6:00 pm

Diky, snažil som sa sem obsiahnuť tie najzákladnejšie info čo má každý hunter vedieť kým pôjde TOC a samozrejme, že chcem aby každý tieto normy spĺňal Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





MM hunter návod TOC Empty
OdoslaťPredmet: Re: MM hunter návod TOC   MM hunter návod TOC I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
MM hunter návod TOC
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kidomaru, MM hunter, 80 lvl
» Bulletstorm - MM Hunter
» Zultarius-MM HUNTER
» Hunter PVP macros
» Ergo - Hunter

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Hunter-
Prejdi na: