Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 
Shrunke (143)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 
Miikoo (76)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 
ahamanik (75)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 
Crustie (74)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 
Silversis (57)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 
Necro (55)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 
Teex (49)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 
phea (40)
Zizizaza-Warlock I_vote_lcapZizizaza-Warlock I_voting_barZizizaza-Warlock I_vote_rcap 

 

 Zizizaza-Warlock

Goto down 
+5
Ixfy
Teex
phea
Kreuston
z3rox
9 posters
AutorSpráva
z3rox




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04.11.2010

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimeŠt november 04, 2010 4:26 pm

Postava:

* Nick postavy:ZiziZaza
* Main spec Demonology
* Profese : 450 Eng/Min/Fishing/FA/Cook Vse 450
* Zkušenosti s postavou:2Roky celkove hrani Warlocka,za vsechny specy,PVP-Destro,Pve Demo Afly,Drive jsem hral na Altronu T10,5 EQ = 19k dps max
* Played 93Dní,3roky wow celkove
* Link postavy na armory:http://anthoria.wowarmory.sk/char/zizizaza#char
* Zdielas s niekym acc :NE


Alti

1. Info o altech
Shaman:80 Ele/Resto Podobny EQ ale lepe mi to jde za Demolock
Warrior 70LVL-Na profky atd
Dk-67lvl...Forfun



Info o mě:

* Věk,17
* Kontakt - E-mail / ICQ :Z3rox@seznam.cz / Skype Z3rox2
* Zájmy (nejen wow:)),Škola,Kamarádi,Sport,Serialy
* Jak dlouho hrajete WoW, jaké postavy a kde:3Roky,Zacatky na Anthorii do 40lvl,pote Anathema,Altron,Deffender(Deff-Demo lock Full wrath)Nejvice asi lock,priest,rogue,Nejvice se mi libil Altron-Officir v nejlepsi guilde serveru-300lidi,Byl jsem na ServerFirst ICC kompletni,
* Jaký dny se vám hodí raidovat ? :Jsem tu prumerne od 15:00 do 23:00,az na utery 18:30-23:00
* Používáte Ventrilo 2.1.4 a mikrofon?Vše mám VT/TS/Skype
* Zvladne tvoj PC raidy a ich graficku narocnost ? nebudes sa vyhovarat pri smrti low dps atd na pc ?:To určitě ne,Pc Velmi dobry-4jador 3g Ramky Graff.perfect -Dalaran 23-FPS

* Předchozí guildy (a důvody odchodu):Chtěl bych neco Víííííc
* Znáte někoho od nás ? Razzár lidi ano,nejvice asi Nystinu Warlocka
* Proč chcete jít právě do Cosmetic Wipes ? :Chtěl bych to u Vás zkusit,Rad bych byl pripraven na ICC ktere znam po slepu.Tesim se na First ZERGY bossu Very Happy
Návrat hore Goto down
Kreuston

Kreuston


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 19.08.2010
Age : 34
Location : Sered

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimeŠt november 04, 2010 6:17 pm

no si uz druhy lock v rychlom slede, jednoznacne rozmunejsie napisana prihlaska aj vystupovanie, demo je v raidoch prospesna vec, ked to zanho ozaj vies. (lebo mat demo s 3k dps cisto na buff nema zmysel:D:D)
ALE lockov mame vcelku dost je otazne ako rychlo a ci vobec by si si nasiel miesto v 25men raidoch. Vsetko zalezi od tvojho eq, na armory ukazuje pvp takze takto z fleku tazko povedat. Na zobratie musis mat naozaj top gear.

Male plus su znalosti ICC ktore sa budu v dohladnom (dufam) cse hodit, ale to je len male plus kedze videa pozret alebo taktiku si precitat je schopny kazdy. Takze neutral.
Návrat hore Goto down
phea

phea


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 05.09.2010

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimeŠt november 04, 2010 7:09 pm

zda sa mi ze si tu uz bol a moc aktivny si teda nebol...neni som si isty ale ale aj tak je lockov asi dost zamna neutral no uvidime co povie cl
Návrat hore Goto down
Teex




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 11.03.2010
Age : 37
Location : Hontianske Moravce

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimeŠt november 04, 2010 7:17 pm

Vsak ty si u nas bol a bol si kicknuty za inactivitu, neviem ci sa nepamatas alebo tento account ma uz ineho vlastnika kazdopadne pocas UD sezony si Ta pamatam, fakt si v raidoch moc vody nenamutil
Návrat hore Goto down
Ixfy

Ixfy


Poèet pøíspìvkù : 160
Join date : 13.07.2010
Age : 33

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimeŠt november 04, 2010 7:50 pm

za mna PROTI bol si tu aktivny na raidoch si nebol vobec a ani gearovo si neni na tom ze by si daco namutil v TOGC 25
Návrat hore Goto down
z3rox




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04.11.2010

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimeŠt november 04, 2010 8:05 pm

Tak sorry no,ja jsem to acc dostal ale je moje a nikdo nema heslo na email ani na acc,Nevedel jsem to,ale opravdu bych se snazil .......Nevedel jsem ze muj predchudce tu byl,pokud ano,jsem nekdo uplne jiny.Jak rikam dostal jsem ho a umim za to a vim co a jak se toci a funguje,aktivita na raidu je pro me vzdy prioritni .....

PS:Za jeden test raid clovek nikdy nic neda:P
Návrat hore Goto down
Ixfy

Ixfy


Poèet pøíspìvkù : 160
Join date : 13.07.2010
Age : 33

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimeŠt november 04, 2010 11:06 pm

ked to neni ten stary Zizizaza tak nwm rozumny lockov neni nikdy dost tak ja ti davam ZA aj ked mozno sa dostanes tak do ToC 25 max . Priklonil som sa tak preto lebo ta prihlaska sa mi paci
Návrat hore Goto down
Michaleus

Michaleus


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 20.09.2010

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimeŠt november 04, 2010 11:49 pm

Pokud je to tak, Za !
Návrat hore Goto down
z3rox




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04.11.2010

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimePi november 05, 2010 12:14 am

Tak to díky....:- )
Návrat hore Goto down
Teex




Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 11.03.2010
Age : 37
Location : Hontianske Moravce

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimePi november 05, 2010 3:25 am

No ako som rad, ze mas taky velky progress za sebou, ale dufam, ze nemas ten Account kradnuty, lebo to by ma nasralo
Návrat hore Goto down
Aqophis

Aqophis


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 29.05.2010
Age : 34
Location : TV/KE SR

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimePi november 05, 2010 4:09 am

Za mna tiez ZA aj ked osobne ti neverim,ze si niekto iny,nez ten co u nas uz bol albino
Návrat hore Goto down
Silversis

Silversis


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 12.03.2010
Location : Přerov

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimePi november 05, 2010 11:50 am

na zkouzku jsempro,neni problem kdyby to neklapalo kick Smile
Návrat hore Goto down
Ixfy

Ixfy


Poèet pøíspìvkù : 160
Join date : 13.07.2010
Age : 33

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimePi november 05, 2010 12:42 pm

Aqophis napísal:
Za mna tiez ZA aj ked osobne ti neverim,ze si niekto iny,nez ten co u nas uz bol albino
neni to on ten co bol u nas bol Slovak len ma zaujima ako si prisiel k tomu acc
Návrat hore Goto down
Toretto

Toretto


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 03.09.2010
Age : 38

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimePi november 05, 2010 1:29 pm

som ZA aspon na skusku
Návrat hore Goto down
z3rox




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 04.11.2010

Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitimePi november 05, 2010 8:11 pm

Říkam ze jsem ho dostal....Neukradl jsem ho,pravy vlastnik odesel na Offic,a tento mi zanechal.....Nemusite se bat : - )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zizizaza-Warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zizizaza-Warlock   Zizizaza-Warlock I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zizizaza-Warlock
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zizizaza Destro lock 80 lvl
» Warlock
» Reedoom Warlock
» Urinal lvl 80 Warlock [Neprijaty]
» Nystina,Warlock PRIJATY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Prihlášky-
Prejdi na: