Cosmetic Wipes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosmetic Wipes

Anthoria PVE guild
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie
Top posters
Ixfy (160)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 
Shrunke (143)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 
Curson/Regicida (79)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 
Miikoo (76)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 
ahamanik (75)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 
Crustie (74)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 
Silversis (57)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 
Necro (55)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 
Teex (49)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 
phea (40)
Monica,War/Tank I_vote_lcapMonica,War/Tank I_voting_barMonica,War/Tank I_vote_rcap 

 

 Monica,War/Tank

Goto down 
AutorSpráva
MonicaWar




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 19.07.2012

Monica,War/Tank Empty
OdoslaťPredmet: Monica,War/Tank   Monica,War/Tank I_icon_minitimeŠt júl 19, 2012 3:30 pm

Monica
Tank,War 80lvl
JWL,BS
Official bylo DT,guilda Tangled wire,progress po obsidian sanctum,icc 25HC down
na anthorii nejaky 2 mesice
* Link postavy na armory: nemuzu poskytnout protoze z neznameho duvodu mi to pise po zadani nicku charu :
An Error Was Encountered

The URI you submitted has disallowed characters.
Pve Tank GS 5800,trinkety za Frost emb a ToC HC 25 (ten staminovej)

Ano obcas se logne sestra,ale jen na chat.vetsinou otravuje satana Very Happy


Jen u Ali nick Monicka Priest/holy/disco a Lorie Rdruid (chol) teda naposledy byl v cholce kdyz jsem se dival Very Happy je to par mesicu co jsem nelogoval

Info o mě:

19
Skype:Premioczech,ci muzu poskytnout mobil
Kickbox,akroba,inline a posilovani,sex
Wow s prestavkama dejme tomu 4 roky zacal jsem tu na anthorii jeste za dob TBC nick Toddler(Ex in Feris) nasledovala pauza a zacatek ofi nick Lórie(tangled wire) pak zase anthorie zalozeni Monci po dosahnuti 5/5 opet ofik,tentokrat Ali Nick:Aela,ßamßulka
Ohledne raidovani jsem otevreny staci rict kdy a prizpusobim si trenaly
Ventrilo i Ts mam ,mikrofon taktez
Kompl zvlada i raidy na full detaily

Duvody jsem nemel zadne,snad jen to ze me lakala zmena frakce,s Moncou jsem byl v guilde Lorem Vanathorum a po domluve s GM jsem se nechal prevest
a nechal si u nich aspon priesta

Od vas urcite nekoho znam co se tyce aren atd jen me ted zadny nick nenapada
a proc bych chtel k vam no,u ali se rikalo ze jste jedni z nejlepsich a rad bych si dal par raidu s nekym kdo umi taktiky a neumiral zbytecne na vecech absolutne primitovnich viz LFG marrogar po pul roce jeden wipe za druhym Smile

Nebudu moci odpovidat na pripadne otazky minimalne 10 dnu odjizdim na Slovensko za pritelkyni bounce

S podravem Monica
Návrat hore Goto down
 
Monica,War/Tank
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Gega-dps/Warior-tank/dps [nepřijat]
» Flanelak DeathKnight 80 TANK NEPRIJATY
» Dk Tank/dmg 80lvl
» Absintho DK dmg/tank PRIJATY
» Dk Frost-Tank Unholy-DPS [prijat]

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Cosmetic Wipes :: Prihlášky-
Prejdi na: